Ogłoszenia - XXVI niedziela zwykła - 26 września 2021 r.

Dzisiaj w parafiach w Polsce przeprowadza się LICZENIE WIERNYCH.

Dzisiaj na Rynku Rzeszowskim odbywa się 21. DZIEŃ SERCA. Szczegóły na plakacie.

W poniedziałek wspomnienie św. Wincentego a Paulo. We wtorek wspomnienie św. Wacława.

W środę święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała; o 17.30 NOWENNA do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

KOŃCZYMY ZAPISY do nowej parafialnej grupy kandydatów do bierzmowania. ZAPISY dla uczniów mieszkających na terenie Parafii Chrystusa Króla z obecnych klas VII oraz starszych w zakrystii po Mszach św., w tygodniu w kancelarii lub u katechety w szkole. Rozpoczęciem przygotowań będzie Msza św. w środę, 29 IX br., o godz. 18.00 z udziałem kandydatów i rodziców.

W czwartek wspomnienie Hieronima. Msza św. wieczorna połączona ze śpiewem nieszporów.

W tym tygodniu wypada I piątek i I sobota miesiąca.

W piątek całodzienna ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU. O 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Spowiedź od 17.00.

W sobotę NABOŻEŃSTWO WYNAGRADZAJĄCE ku czci Niepokalanego Serca NMP: o 17.00 adoracja, o 17.30 różaniec, a po Mszy św. błogosławieństwo matek oczekujących na narodzenie dziecka, modlitwy duchowej adopcji dziecka poczętego oraz o dar potomstwa.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.30 ZMIANA TAJEMNIC RÓŻAŃCOWYCH i dyżur przedpołudniowy Przyjaciół Seminarium Duchownego.

W przyszłą niedzielę na Mszę św. o 10.30 i 12.00 zapraszamy PRZEDSZKOLAKÓW oraz UCZNIÓW kl. I-II SP. Dzieci przeżyją obrzęd pobłogosławienia i zawierzenia Matce Bożej.

W przyszłą niedzielę o 15.00 przy Krzyżu obok Zamku rozpocznie się Rzeszowska Procesja Różańcowa. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej.

Od 1 X zapraszamy na NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE:
- w dni powszednie o 17.30,
- w niedzielę o 16.30.

W poniedziałki i czwartki o godz. 19.00 w kościele prowadzone są KATECHEZY DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH.

W ubiegłą niedzielę złożono 2510,00 zł dla diecezjalnego RADIA VIA. Bóg zapłać.

Nastąpiły ZMIANY W PORZĄDKU MSZY SW. NIEDZIELNYCH: - NIE BĘDZIE Mszy św. niedzielnej o godz. 20.00 - natomiast przypominamy, że WIECZORNE SOBOTNIE MSZE ŚW. o godz. 18.00 są w naszym kościele odprawiane JAKO MSZE ŚW. NIEDZIELNE (czytania z niedzieli, homilia, składka, ogłoszenia).

  Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Rzeszowskiej ogłasza nabór do Diecezjalnego Studium Życia Rodzinnego. Dokumenty należy składać do 2 X br. w Wydziale Duszpasterstwa Rodzin Kurii Diecezjalnej w Rzeszowie. Informacje szczegółowe na plakatach i na stronie: www.rodzina.diecezja.rzeszow.pl

Uniwersytet Trzeciego Wieku Diecezji Rzeszowskiej zaprasza osoby w wieku powyżej 50 lat do udziału w zajęciach uniwersytetu, które odbywają się w Instytucie Teologiczno-Pastoralnym w Rzeszowie w soboty, dwa razy w miesiącu. Inauguracja nowego roku akademickiego 2021-22 odbędzie w sobotę, 25 IX br. o godz. 9.00.  Szczegóły na stronie instytutu: www.instytut.rzeszow.pl oraz na plakacie w gablocie.

6. Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolatu MARGARETKA do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie -Łagiewnikach odbędzie się w sobotę, 9 X br. Rozpoczęcie o godz. 9.00.

Do 8 X br. głosujemy na Rzeszowski Budżet Obywatelski 2022. Parafia i Rada Osiedla Króla St. Augusta proponują:
Kategoria II, zadanie 42: budowa boiska do tenisa ziemnego przy VIII LO (ul. Wyspiańskiego)
Kategoria III, zadanie 79: Piknik rodzinny - Dni Osiedla Króla St. Augusta i zabawy wakacyjne z animatorem na osiedlowych placach albo zadanie 100: Koncert Jednego Serca, Jednego Ducha.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.