Bierzmowanie

W parafiach diecezji rzeszowskiej przygotowanie do bierzmowania odbywa się 2 lata (generalnie w klasie VII i w klasie VIII).

BIERZMOWANIE 2023-2025
SPOTKANA FORMACYJNE

W diecezji rzeszowskiej przygotowanie do bierzmowania trwa 2 lata.
Jeśli ktoś się nie zapisał do grupy kandydatów w klasie VII, może się także zapisać będąc w klasie VIII czy też w szkole ponadgimnazjalnej.


8. Środa, 12 VI 2024: 18.00 Msza św. a następnie zebranie (ostatnie przed wakacjami)

7. Udział w Oktawie Bożego Ciała w dniach 3-5 VI br. z podziałem na grupy (ZIMA. LATO, JESIEŃ)

UWAGA: należy przyjść do zakrystii najpóźniej o 17.50, aby przygotować teksty, wynieść dary oraz przygotować figurę do niesienia

ZADANIE (być o 17.50 w zakrystii) 3 VI
(pon)
ZIMA
4 VI
(wtorek)
LATO
5 VI (środa) JESIEŃ
MODLITWA wiernych Jurkowski Filip
Polek Jakub
Rzeszutek Natalia
Witanek Jakub
Grzeszczuk Zuzanna
Kaczor Sofi
Kyc Gabriela
Miąsik Kaja
Niedziałek Rafał
Piórkowski Jakub
Wróbel Dominik
DARY Laska Małgorzata
Płodzień Anna
Tomalska Natalia
Brodzicki Wiktor
Karnecka Laura
Mazurek Maksymilian
Puszkarz Kacper
Nazimek Zuzanna
Sioma Lena
Szałajko Igor
NIESIENIE figury Pana Jezusa na procesji
(4 osoby)
Gniewek Krystian
Irzyk Patryk
Sokołowski Mikołaj
Ziobro Mikołaj
Stollber Wojciech
Styś Maksymilian
Tereszkiewicz Szymon
Twarowski Kacper
Bielak Emilia
Nowak Elena
Fleszar Piotr
Stec Dominik

   6. W środę, 17 IV 2024, o 18.00 Msza św. a potem spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania połączone z wręczeniem NOTATNIKA FORMACYJNEGO.

5. W Niedzielę Palmową, 24 III 2024, spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania z grupy młodszej: o 17.00 Msza św. a następnie katecheza.

4. We wtorek, 20 II 2024, spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania z grupy młodszej: o 18.00 Msza św. a następnie katecheza.

3. W czwartek, 18 I 2024, spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania z grupy młodszej: o 18.00 Msza św. a następnie katecheza o praktyce I piątków i I sobót miesiąca

2. W niedzielę, 3 XII 2023 r., kandydatów do sakramentu bierzmowania i wraz z rodzicami zapraszamy na Mszę św. o godz. 13.30. Po Mszy św. zebranie. Przynieść ze sobą Indeksy.

1. W niedzielę, 22 X 2023 r., pierwsze spotkanie nowej grupy kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas VII i VIII SP oraz starszych z naszej parafii. Młodzież i rodziców zapraszamy na Mszę św. o godz.13.30. Po Mszy św. zebranie. Przynieść ze sobą Indeksy.

Kto się jeszcze nie zapisał, będzie to mógł zrobić po Mszy św.

OGÓLNE dla wszystkich

ŻYCIORYS PATRONA
Kandydat do bierzmowania wybiera świętego Patrona. Powinien nim być ten Święty, którego imię nadano kandydatowi na chrzcie św.
NAPISZ życiorys swojego świętego Patrona (uwzględnij imiona chrzcielne). Objętość: 1 kartka A4. W treści nie pomiń następujących 3 punktów: 1. Kiedy w kalendarzu kościelnym wspominamy tego świętego? 2. Czym się wyróżniał w życiu jako chrześcijanin? 3. W czym pragniesz go naśladować?
**********************

METRYKA CHRZTU
Kto był ochrzczony poza Parafią Chrystusa Króla w Rzeszowie proszony jest o dostarczenie świadectwa chrztu św.
**********************

INDEKS
Kandydat do bierzmowania systematycznie prowadzi osobisty INDEKS, w którym zapisuje przebieg swojej formacji sakramentalno-katechetycznej.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.