Bierzmowanie

W parafiach diecezji rzeszowskiej przygotowanie do bierzmowania odbywa się 2 lata (generalnie w klasie VII i w klasie VIII).

BIERZMOWANIE 2023-2025
SPOTKANA FORMACYJNE

W diecezji rzeszowskiej przygotowanie do bierzmowania trwa 2 lata.
Jeśli ktoś się nie zapisał do grupy kandydatów w klasie VII, może się także zapisać będąc w klasie VIII czy też w szkole ponadgimnazjalnej.


6. W środę, 17 IV 2024, o 18.00 Msza św. a potem spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania połączone z wręczeniem NOTATNIKA FORMACYJNEGO.

5. W Niedzielę Palmową, 24 III 2024, spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania z grupy młodszej: o 17.00 Msza św. a następnie katecheza.

4. We wtorek, 20 II 2024, spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania z grupy młodszej: o 18.00 Msza św. a następnie katecheza.

3. W czwartek, 18 I 2024, spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania z grupy młodszej: o 18.00 Msza św. a następnie katecheza o praktyce I piątków i I sobót miesiąca

2. W niedzielę, 3 XII 2023 r., kandydatów do sakramentu bierzmowania i wraz z rodzicami zapraszamy na Mszę św. o godz. 13.30. Po Mszy św. zebranie. Przynieść ze sobą Indeksy.

1. W niedzielę, 22 X 2023 r., pierwsze spotkanie nowej grupy kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas VII i VIII SP oraz starszych z naszej parafii. Młodzież i rodziców zapraszamy na Mszę św. o godz.13.30. Po Mszy św. zebranie. Przynieść ze sobą Indeksy.

Kto się jeszcze nie zapisał, będzie to mógł zrobić po Mszy św.

OGÓLNE dla wszystkich

ŻYCIORYS PATRONA
Kandydat do bierzmowania wybiera świętego Patrona. Powinien nim być ten Święty, którego imię nadano kandydatowi na chrzcie św.
NAPISZ życiorys swojego świętego Patrona (uwzględnij imiona chrzcielne). Objętość: 1 kartka A4. W treści nie pomiń następujących 3 punktów: 1. Kiedy w kalendarzu kościelnym wspominamy tego świętego? 2. Czym się wyróżniał w życiu jako chrześcijanin? 3. W czym pragniesz go naśladować?
**********************

METRYKA CHRZTU
Kto był ochrzczony poza Parafią Chrystusa Króla w Rzeszowie proszony jest o dostarczenie świadectwa chrztu św.
**********************

INDEKS
Kandydat do bierzmowania systematycznie prowadzi osobisty INDEKS, w którym zapisuje przebieg swojej formacji sakramentalno-katechetycznej.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.