Ogłoszenia - V Niedziela Wielkanocna - 2 maja 2021 r.

Przeżywamy ROK św. JÓZEFA. Dziś każdą Mszę św. kończymy aktem zawierzenia siebie i parafii wstawiennictwu św. Józefa.

Dziś, 2 V, przypada DZIEŃ FLAGI NARODOWEJ. Niech wywieszenie flagi będzie zewnętrznym wyrazem miłości do Ojczyzny.

Dziś po Mszy św. o 7.30 ZMIANA TAJEMNIC RÓŻAŃCOWYCH i przedpołudniowy dyżur Przyjaciół Seminarium Duchownego. Składka mszalna przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie.

W poniedziałek, 3 V, Uroczystość NMP Królowej Polski. Módlmy się za Ojczyznę i udekorujmy flagami nasze domy. Msze św. jak w niedzielę (nie będzie tylko Mszy św. akademickiej o 20.00).

Zapraszamy na NABOŻEŃSTWA MAJOWE: w kościele w dni powszednie o 17.30, a w niedziele o 16.30; przy kapliczkach osiedlowych o godz. 20.00 (ul. Pułaskiego, ul. ks. Jałowego, ul. Wyspiańskiego, na Osiedlu Sportowym) prosi się o zachowanie obowiązujących przepisów dotyczących odległości oraz zasłaniania ust i nosa.

We wtorek wspomnienie św. Floriana, patrona strażaków.

W środę o 17.30 NOWENNA do MB Nieustającej Pomocy.

W czwartek święto św. Apostołów Filipa i Jakuba. Msza św. wieczorna połączona ze śpiewem nieszporów. O godz. 21.00 APEL MARYJNY.

W piątek całodzienna ADORACJA Najświętszego Sakramentu.

W sobotę uroczystość św. Stanisława, Patrona Polski. Msze św. jak w dzień powszedni.

W przyszłą niedzielę (9 V) o godz. 15.00 dodatkowa Msza św. dla KANDYDATÓW do BIERZMOWANIA (grupa powstała jesienią ubiegłego roku).

W tym tygodniu, w ramach PRZYGOTOWAŃ do I KOMUNII ŚW., odbędą się nabożeństwa dla uczniów klas III szkół podstawowych i ich rodziców w następującym porządku:
Wtorek (4 V), godz. 18.45: Szkoła Nr 31, kl. IIIa
Środa (5 V), godz. 18.45: Szkoła Muzyczna i Społeczna
Czwartek (6), godz. 18.45: Szkoła Nr 2, kl. IIIa
Piątek (7 V), godz. 18.45: Szkoła Nr 31, kl. IIIb
Poniedziałek (10 V), godz. 18.45: Szkoła Nr 2, kl. IIIb.

Dziękujemy za ZATROSKANIE o UTRZYMANIE MATERIALNE PARAFII czego głównym wyrazem jest ofiara składana w niedzielę jako „składka mszalna”. Osoby uczestniczące on-line mogą złożyć ofiarę przez wpłatę na konto parafii (nr konta: 44 1020 4391 0000 6402 0052 0437). Bóg zapłać także za wpłaty na remonty parafialne (100 zł od domu na rok).

PODCZAS OBECNOŚCI W ŚWIĄTYNI PILNUJMY ZASŁANIANIE UST I NOSA oraz ZACHOWYWANIA  ODLEGŁOŚCI.

1 kwietnia br. rozpoczął się NARODOWY SPIS  POWSZECHNY LUDNOŚCI I MIESZKAŃ 2021. W Rzeszowie zostało utworzone Gminne Biuro Spisowe dla tych, którzy nie są w stanie przeprowadzić spisu samodzielnie z wykorzystaniem własnego komputera. Szczegóły dotyczące spisu na plakacie.  

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.