OGŁOSZENIA - V Niedziela zwykła - 4 lutego 2024 r.

Dzisiaj po Mszy św. o 7.30 ZMIANA TAJEMNIC RÓŻAŃCOWYCH oraz przedpołudniowy dyżur Przyjaciół WSD w Rzeszowie.

Dzisiaj o godz. 19.30 wspólnoty neokatechumenalne rozpoczynają w naszym kościele cykl kilkunastu katechez dla dorosłych i młodzieży pt. „Bóg czeka na Ciebie”. Serdecznie zapraszamy. Szczegółowy terminarz na plakatach.

W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie Koła Radia Maryja. Różaniec od 17.30.

We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.

W środę o godz. 17.30 NOWENNA do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek, 8 II, wypada 70. rocznica śmierci ks. dra Józefa Jałowego, fundatora i budowniczego naszego kościoła parafialnego. Będziemy się za niego modlili na Mszy św. o godz. 18.00. Natomiast w niedzielę, 11 II,  po Mszach św. będzie możliwość obejrzenia odremontowanej starej plebanii, gdzie mieszkał ks. Jałowy.

W czwartek Msza św. wieczorna połączona ze śpiewem nieszporów, a po Mszy św. spotkanie Koła Apostolstwa Trzeźwości.

W piątek całodzienna ADORACJA Najświętszego Sakramentu. KORONKA o 15.00.

W sobotę, 10 lutego, na godz. 10.00 zapraszamy chorych i cierpiących na Mszę św. połączoną z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych z okazji ŚWIATOWEGO DNIA CHOREGO.
Po Mszy św. zapraszamy na wspólne spotkanie przy herbacie.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic z Róży Dwunastoletniego Pana Jezusa z Nazaretu.

W przyszłą niedzielę w Domu Diecezjalnym TABOR w Rzeszowie o 17.30 spektakl o życiu posłudze służebnicy Bożej Rozalii Celakówny w wykonaniu zespołu teatralnego Wspólnot dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Zapraszamy do lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny i Promyczek dobra po 10 zł, pozostałe czasopisma po 8 zł.

Na stoisku w tyle kościoła i w zakrystii można nabyć ramki do oprawienia druku błogosławieństwa jubileuszowego, a także wyjątkowy ALBUM zawierający opisy kilkudziesięciu kościołów Rzeszowa i okolicy ze specjalną wkładką jubileuszową o naszym kościele. Cena 100 zł.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.