OGŁOSZENIA - IV Niedziela zwykła - 28 stycznia 2024 r.

Na stoisku w tyle kościoła i w zakrystii można nabyć ramki do oprawienia druku błogosławieństwa jubileuszowego (zostawialiśmy je przy okazji wizyty duszpasterskiej), a także wyjątkowy ALBUM zawierający opisy kilkudziesięciu kościołów Rzeszowa i okolicy ze specjalną wkładką jubileuszową o naszym kościele. Cena 100 zł. Album jest wystawiony w gablotce pod chórem.

Dzisiaj obchodzimy 71. Światowy Dzień Trędowatych. Pamiętajmy w naszych modlitwach o dramacie ludzi chorych na trąd oraz o tych, którzy niosą im pomoc. Więcej na ten temat na stronie internetowej https://follereau.org/

W środę o godz. 17.30 NOWENNA do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek o godz. 21.00  APEL MARYJNY.

W piątek, 2 II, Święto Ofiarowania Pańskiego czyli MATKI BOŻEJ GROMNICZNEJ.
Msze św.: 6.30, 7.30, 8.30, 16.00 i 18.00. Na każdej Mszy św. błogosławieństwo świec/gromnic. Proszę przynieść ze sobą świece.
W tym dniu obchodzimy także DZIEŃ ŻYCIA KONSEKROWANEGO. Siostrom Sercankom i Siostrom Prezentkom dziękujemy za świadectwo życia oraz za zaangażowanie w życie naszej wspólnoty parafialnej.
Na Mszy św. o godz. 7.30 siostry odnowią swoje ślubowania zakonne.
Składka mszalna przeznaczona na klasztory kontemplacyjne w diecezji.

W piątek, 2 II, bezpośrednio po Mszach św. o 8.30 i 18.00 zapraszamy na kilkunastominutowe PARAFIALNE KOLĘDOWANIE.

W sobotę nabożeństwo wynagradzające ku czci Niepokalanego Serca NMP: od 17.00 adoracja i różaniec wynagradzający z rozmyślaniem, a po Mszy św. o 18.00 błogosławieństwo matek oczekujących na narodzenie dziecka, modlitwa duchowej adopcji dziecka poczętego oraz modlitwa o dar potomstwa.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 7.30 ZMIANA TAJEMNIC RÓŻAŃCOWYCH oraz przedpołudniowy dyżur Przyjaciół WSD w Rzeszowie.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.