OGŁOSZENIA - I Niedziela Wielkiego Postu - 28 lutego 2024 r.

Dzisiaj o godz. 16.00 pierwsze GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym. SKŁADKA na Gorzkich Żalach dedykowana na ufundowanie obrazu św. Joachima i Anny, rodziców NMP (obraz będzie umieszczony w kaplicy MB Nieustającej Pomocy).

Dzisiaj, 18 II, COMIESIĘCZNE SPOTKANIE w ramach PRZYGOTOWAŃ do I KOMUNII ŚW. Dzieci z kl. III wraz z rodzicami zapraszamy na MSZE ŚW.:
o
10.30 – SP nr 31,
o 12.00 – SP nr 2,
o 13.30 – Szkoła Muzyczna nr 2 i Szkoła Społeczna nr 2.

We wtorek na Mszę św. wieczorną zapraszamy kandydatów do bierzmowania (grupa młodsza). Po Mszy św. katecheza.

We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie KOŁA MISYJNEGO.

W środę o 17.30 NOWENNA do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 będzie przewodniczył ks. dr Marian Czenczek z Tyczyna, delegat ks. biskupa ds. bierzmowania.
Na tę Mszę św. zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania (grupa starsza) wraz z rodzicami.

W piątek nabożeństwa DROGI KRZYŻOWEJ o godz.: 8.00, 16.30 i 17.20.

W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na misje tzw. AD GENTES.

Od poniedziałku do piątku w Domu Katechetycznym o godz. 5.45 będzie odprawiana JUTRZNIA prowadzona przez wspólnoty neokatechumenalne.
Zapraszamy także na katechezy ZWIASTOWANIA dla dorosłych i młodzieży: w tym tygodniu będą w środę i w piątek o 19.00 w górnym kościele.

Wielkopostne rekolekcje parafialne rozpoczniemy w IV niedzielę Wielkiego Postu, 10 III br., a poprowadzą je księża saletyni.

Bóg zapłać za ofiary składane co niedzielę na tacę i za inne dodatkowe ofiary na potrzeby materialne parafii składane w zakrystii lub przelewem.
Pod chórem, 2 lata temu, został także zamontowany OFIAROMAT umożliwiający bezgotówkowe wpłacanie ofiar.
Na stolikach z prasą są wyłożone ulotki do przekazywania 1,5% podatku na instytucje pożytku publicznego.
W Przypadku naszej Parafii osoby fizyczne i osoby prawne mogą przekazać DAROWIZNĘ i odpisać od podatku. Blankiety wpłat są wyłożone przy prasie. Bóg zapłać.

Zapraszamy do lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny i Promyczek dobra po 10 zł, pozostałe czasopisma po 8 zł.

NABÓR do klasy I szkoły podstawowej ogłaszają Siostry Prezentki oraz SP nr 2 przy ul. Kamińskiego i SP 31 przy ul. Pułaskiego, a Rzeszowska Akademia Korepetycji COGITARE zaprasza na KOREPETYCJE.
Szczegóły na stronach internetowych tych instytucji.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.