Intencje mszalne

Niedziela 10.01
6:00
† S. Ludmiła
7:30
Za Parafian
9:00
† Mieczysław Grala (Gr)
10:30
† Elżbieta Górecka – od koleżanek i kolegów z Centr. Med. Promedica
12:00
† Emilia Staszczyszyn
13:30
† Zbigniew Kozak (Gr)
17:00
† Danuta Antonik (Gr)
18:30
† Irena Sikora (Gr)
Poza
† Izabela Szczęch – od Władysława Ortyl
† Adela Podlaszczak

Poniedziałek 11.01
6:30
† Zbigniew Kozak (Gr)
† Irena Sikora (Gr)
† Stefan Puterla
O Boże błog. potrzebne łaski opiekę Maryi dla lekarza Bogdana, jego żony Marzeny i dzieci – Agnieszki i Macieja
7:30
† Mieczysław Grala (Gr)
† Danuta Antonik (Gr)
18:00
† Genowefa i Michał Czurczak
Poza
† Izabela Szczęch – od Elżbiety Furman
† Adela Podlaszczak

Wtorek 12.01
6:30
† Zbigniew Kozak (Gr)
† Irena Sikora (Gr)
† Kazimierz Zych
† Jan Uchman – od kuzyna Władysława i żony Haliny
7:30
† Mieczysław Grala (Gr)
† Danuta Antonik (Gr)
18:00
† Helena i Piotr Klofas
Poza
† Izabela Szczęch – od koleżanek synowej Ewy z Izby Administracji Skarbowej
† Adela Podlaszczak
† Stanisław Jach

Środa 13.01
6:30
† Zbigniew Kozak (Gr)
† Irena Sikora (Gr)
† Kazimierz Zych
† Czesław Zwoliński w 6 r. śmierci
7:30
† Mieczysław Grala (Gr)
† Danuta Antonik (Gr)
18:00
† Zofia, Jan, Józef Stasienko
Poza
† Izabela Szczęch – od koleżanek synowej Ewy z Izby Administracji Skarbowej

Czwartek 14.01
6:30
† Zbigniew Kozak (Gr)
† Irena Sikora (Gr)
† Stefan Puterla
† Julian, Józefa, Julian Cymer
7:30
† Mieczysław Grala (Gr)
† Danuta Antonik (Gr)
18:00
† Julia Stanisławczyk w 40 r. śmierci
Poza
† Izabela Szczęch – od Wiesława Szczęcha z rodz.

Piątek 15.01
6:30
† Zbigniew Kozak (Gr)
† Irena Sikora (Gr)
† S. Ludmiła
Kazimierz Zych
7:30
† Mieczysław Grala (Gr)
† Danuta Antonik (Gr)
18:00
† Antoni Dynak w 11 r. śmierci
Poza
† Izabela Szczęch –od Marty Józefa Buda z rodz.

Sobota 16.01
6:30
† Zbigniew Kozak (Gr)
† Irena Sikora (Gr)
7:30
† Mieczysław Grala (Gr)
† Danuta Antonik (Gr)
† Stanisława Jopek – od syna Mieczysława z rodz.
18:00
† Roman Ampel – od rodz. Dziwotów
Dziękczynna za powrót do zdrowia Joanny – z prośbą o dalsze blog. i opiekę MB
Poza
† Izabela Szczęch – od pracowników Apteki
† Jerzy Bukała w 5 r. śmierci

Niedziela 17.01
6:00
† Irena Sikora (Gr)
7:30
† Florian w 35r. śmierci
9:00
† Danuta Antonik (Gr)
10:30
† Mieczysław Grala (Gr)
12:00
Dziękczynno-błagalna w 50 r. ślubu Kazimiery i Tadeusza – od dzieci
13:30
Za Parafian
17:00
† Zygmunt Luka w 25 r. śmierci
18:30
† Zbigniew Kozak (Gr)
Poza
† Izabela Szczęch - od swatów Zuzanny i Zdzisława Pajdów

Poniedziałek 18.01
6:30
† Mieczysław Grala (Gr)
† Irena Sikora (Gr)
† Danuta Antonik (Gr)
† Kazimierz Zych
7:30
† Maria i Jan Toczek
18:00
† Zbigniew Kozak (Gr)
† Zofia Czajak – od Wiesława Micał z żoną
Poza
† Izabela Szczęch – od Doroty i Janusz Ptasiak

Wtorek 19.01
6:30
† Mieczysław Grala (Gr)
† Danuta Antonik (Gr)
† Anna Pitucha od Dyrekcji i Nauczycieli ZS Elektronicznych w Rzeszowie
† Kazimierz Zych
7:30
† Irena Sikora (Gr)
18:00
† Zbigniew Kozak (Gr)
† Andrzej Dydek – od koleżanek i kolegów córki Iwony z ZUS w Rzeszowie
Poza
† Izabela Szczęch od pracowników Centromedu

Środa 20.01
6:30
† Mieczysław Grala (Gr)
† Danuta Antonik (Gr)
† Adam w 6 r. śmierci
Za zmarłych z rodziny Kuncewiczów i Kobylańskich
7:30
W sprawie Bogu wiadomej
18:00
† Irena Sikora (Gr)
† Zbigniew Kozak (Gr)

Czwartek 21.01
6:30
† Mieczysław Grala (Gr)
† Irena Sikora (Gr)
† Danuta Antonik (Gr)
7:30
† Jan Uchman – od chrześnicy Agnieszki
18:00
O Boże błog. i opiekę MB i św. Agnieszki w roku 2021 dla Sióstr i ich rodzin – z Róży 26 św. Agnieszki
† Zbigniew Kozak (Gr)

Piątek 22.01
6:30
† Mieczysław Grala (Gr)
† Danuta Antonik (Gr)
†Elżbieta Górecka – od koleżanek i kolegów z Centrum Med. Promedica
† Jan Uchman – od kuzynki Anny z Wysokiej
7:30
† Irena Sikora (Gr)
18:00
† Franciszek Kotarba w 2r. śmierci
† Zbigniew Kozak (Gr)

Sobota 23.01
6:30
† Mieczysław Grala (Gr)
Za dusze czyśćcowe
7:30
† Irena Sikora (Gr)
† Danuta Antonik (Gr)
† Zofia Czajak – od siostrzenicy Bożeny z rodz.
18:00
† Feliksa Kłakowicz
† Zbigniew Kozak (Gr)

Niedziela 24.01
6:00
† Jan, Aniela, Krystyna i zmarli z rodz. Raksa
7:30
† Zbigniew Kozak (Gr)
9:00
† Zbigniew Świder
10:30
Za Parafian
12:00
† Irena Sikora (Gr)
13:30
† Danuta Antonik (Gr)
17:00
† Teofila Rybiańska – od Barabaszów
18:30
† Mieczysław Grala (Gr)

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.