OGŁOSZENIA - XXXII Niedziela Zwykła - 12 listopada 2023 r.

Dzisiaj przypada Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po Mszach św. zbiórka do puszek z przeznaczeniem na Bliski Wschód ogarnięty wojną.

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic z Róży Dwunastoletniego Pana Jezusa z Nazaretu.

Listopadowe modlitwy za zmarłych czyli WYPOMINKI odprawiamy w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 16.30. W zakrystii i kancelarii można zamawiać WYPOMINKI ROCZNE.

We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie otwarte  AKCJI KATOLICKIEJ. Zostanie zaprezentowana istota duchowości i formacji tej grupy parafialnej oraz główny cel jej istnienia i działania.

W środę o godz. 17.30 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

W czwartek Msza św. wieczorna połączona ze śpiewem nieszporów.

Władze Miasta Rzeszowa organizują spotkanie z mieszkańcami osiedli: Króla Augusta, Kmity i Staroniwa. Zebranie odbędzie się w czwartek, 16 XI br. w godz. 16.00 – 19.00 w budynku SP nr 16 przy ul. Bohaterów 1. Szczegółowy program w gablocie.

W piątek całodzienna ADORACJA NAJŚW. SAKRAMENTU. O 15.00 Koronka.

W piątek rozpoczynamy NOWENNĘ przed Uroczystością Chrystusa Króla Wszechświata i jednocześnie ODPUSTEM, którym otworzymy ROK JUBILEUSZOWY 75-lecia naszej parafii.

W sobotę, 18 listopada, wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, patronki Diecezji Rzeszowskiej.

W przyszłą niedzielę, 19 XI, na Mszę św. o 13.30 zapraszamy dzieci z kl. III wraz z rodzicami. Będzie to III SPOTKANIE w ramach parafialnych PRZYGOTOWAŃ do I KOMUNII ŚW.

W przyszłą niedzielę, 19 XI, na Mszę św. o 17.00 kandydatów do bierzmowania z grupy starszej wraz z rodzicami. Po Mszy św. zebranie.

W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić DZIEŃ UBOGICH.

W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy z naszej Parafii śp. Adelę Machnio i śp. Aleksandra Pezdana.

Przygotowywana jest PIELGRZYMKA DO GRECJI ŚLADAMI ŚW. PAWŁA w dniach 3-10 lutego 2024 r. Zgłoszenia do 20 listopada. Dokładny program w gablocie. Szczegółowe informacje u ks. Tomasza Rusyna.

W ramach JERYCHA MODLITEWNEGO przed jubileuszem naszej parafii prosimy o tygodniową straż modlitewną rejon: ul. Sportowa 2, kl. 3-4.

Na parkingu kościelnym jest ustawiony KONTENER NA MAKULATURĘ na cele misyjne.

Zapraszamy do lektury PRASY KATOLICKIEJ: z tygodników to: „Niedziela”, „Gość niedzielny”; z miesięczników: „Rycerz Niepokalanej”, „Apostolstwo Chorych”; dla dzieci: „Promyczek dobra” i „Rycerzyk Niepokalanej”. „Niedziela” i „Gość niedzielny” po 10 zł, a pozostałe czasopisma po 8 zł.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.