OGŁOSZENIA - XXXI Niedziela Zwykła - 5 listopada 2023 r.

Dzisiaj po Mszy św. o 7.30 ZMIANA TAJEMNIC RÓŻAŃCOWYCH oraz przedpołudniowy dyżur Przyjaciół Seminarium Duchownego w Rzeszowie.

Listopadowe modlitwy za zmarłych czyli WYPOMINKI odprawiamy w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 16.30. W zakrystii i kancelarii można zamawiać WYPOMINKI ROCZNE.

Władze Miasta Rzeszowa prowadzą konsultacje społeczne w sprawie budowy wiaduktu nad torami kolejowymi łączącego ul. Wyspiańskiego z ul. Hoffmanowej. Spotkanie i debata odbędą się w najbliższy poniedziałek tj. 6 XI br. o godz. 16.00 w budynku VIII Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Wyspiańskiego 16a. Rada Osiedla Króla St. Augusta gorąca zaprasza mieszkańców na to spotkanie.

W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie Koła Radia Maryja.

We wtorek o godz. 10.00 WYPOMINKI SZKOLNE. Mszy św. za zmarłych nauczycieli, dyrektorów i pracowników szkół Rzeszowa i Okolicy będzie przewodniczył bp E. Białogłowski. Serdecznie zapraszamy.

W środę o godz. 17.30 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
Po Mszy św. wieczornej w kościele spotkanie otwarte Koła Caritas. Zostaną przedstawione dzieła, które Caritas realizuje w Parafii, oraz zaprezentowane możliwości i sposoby włączenia się w parafialną działalność charytatywną. Serdecznie zapraszamy.

W czwartek Msza św. wieczorna połączona ze śpiewem nieszporów. Po Mszy św. spotkanie Koła Trzeźwościowego.

W piątek całodzienna ADORACJA NAJŚW. SAKRAMENTU. O 15.00 Koronka.

W sobotę, 11 listopada, wypada nasze NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI. Msze św. jak w dzień powszedni.
Miejskie uroczystości patriotyczne rozpoczną się Mszą św. o godz. 10 w Farze Rzeszowskiej.

W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy z naszej Parafii śp. Genowefę Szczygieł.

W przyszłą niedzielę przypada Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po Mszach św. zbiórka do puszek z przeznaczeniem na Bliski Wschód ogarnięty wojną.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic z Róży Dwunastoletniego Pana Jezusa z Nazaretu.

Władze Miasta Rzeszowa rozpoczynają konsultacje społeczne w sprawie budowy wiaduktu nad torami kolejowymi łączącego ul. Wyspiańskiego z ul. Hoffmanowej. Spotkanie i debata w tej sprawie odbędą się w najbliższy poniedziałek tj. 6 XI br. o godz. 16.00 w budynku VIII Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Wyspiańskiego 16a. Rady Osiedla Króla St. Augusta i Osiedla Pułaskiego gorąca zapraszają mieszkańców na to spotkanie.
LINK do wiadomości z serwisu informacyjnego Urzędu Miasta Rzeszowa: https://www.erzeszow.pl/pl/2926-konsultacje-spoleczne/71774-trwajace-konsultacje-spoleczne/85907-budowa-wiaduktu-nad-torami-przy-ul-wyspianskiego.html?fbclid=IwAR0iy1asfbG7uz5KxKx4AF3spqwicZ7dfXZ2csgFgPVT1nv1JOgbwyXnzfA

Ks. Tomasz Rusyn przygotowuje pielgrzymkę do Grecji śladami św. Pawła w dniach 3-10 lutego 2024 r. Zgłoszenia do 20 listopada. Szczegółowe informacje u ks. Tomasza i w zakrystii.

W ramach JERYCHA MODLITEWNEGO przed jubileuszem naszej parafii prosimy o tygodniową straż modlitewną rejon: ul. Sportowa 2, kl. 1-2.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.