Ogłoszenia - XXX niedziela zwykła - 24 października 2021 r.

Dzisiaj na Mszę św. o godz. 17.00 zapraszamy uczniów z nowoutworzonej grupy kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami. Młodzież zostanie oficjalnie przyjęta do grona przygotowujących się do bierzmowania i zawierzona opiece Matki Bożej.

Dziś rozpoczynamy TYDZIEŃ MISYJNY. Składka mszalna przeznaczona na cele misyjne. Są do nabycia także kalendarze misyjne oraz broszurki o bł. ks. Jerzym Popiełuszko celem wsparcia dzieł misyjnych Kościoła Katolickiego (proponowana ofiara od 10 zł).

W środę o 17.30 NOWENNA do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek Msza św. wieczorna połączona ze śpiewem NIESZPORÓW.

W czwartek, 28 X, odpust w parafii pw. św. Judy Tadeusza: Msza św. odpustowa o 18.00.

W piątek całodzienna ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

W poniedziałki i czwartki o godz. 19.00 w naszym kościele są głoszone KATECHEZY NEOKATECHUMENALNE DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH. Zapraszamy.

W tym tygodniu ostatnie NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE zapraszamy w dni powszednie o 17.30, a w niedziele o 16.30.

WIECZORNE SOBOTNIE MSZE ŚW. w NASZYM KOŚCIELE SĄ ODPRAWIANE JAKO MSZE ŚW. NIEDZIELNE (czytania z niedzieli, homilia, składka mszalna, ogłoszenia).

Zbliżają się listopadowe dni szczególnej modlitwy za Zmarłych, Dzień Zaduszny oraz Uroczystość Wszystkich Świętych. Skorzystajmy w tym tygodniu z sakramentu spowiedzi, aby w stanie łaski uświęcającej nawiedzać cmentarze i móc zyskiwać odpusty za Zmarłych.

WYPOMINKI Na stolikach z prasą w tyle kościoła są wyłożone druki na listopadowe WYPOMINKI JEDNORAZOWE. Za zgłoszonych zmarłych będziemy codzienne w listopadzie o godz. 17.30 odmawiali cząstkę Różańca św., a w niedziele o 16.30. Wypełnione druki można wrzucać do skrzynki wystawionej w tyle kościoła. Bóg zapłać za dołączane ofiary.

W naszej parafii istnieje też zwyczaj modlitwy za zmarłych w tzw. WYPOMINKACH ROCZNYCH. Za zmarłych zgłoszonych na wypominki roczne modlimy się w każdą niedzielę o godz. 8.45. Na wypominki roczne proszę zgłaszać maksymalnie 2 osoby, wysokość proponowanej ofiary-jałmużny za 1 osobę to jedna intencja mszalna. Wypominki roczne można zamawiać w zakrystii lub w kancelarii.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.