Ogłoszenia - XXV niedziela zwykła - 19 września 2021 r.

Dzisiaj, 19 IX, organizujemy I SPOTKANIE dla dzieci i rodziców w ramach tegorocznego parafialnego przygotowania do I KOMUNII ŚWIĘTEJ, połączone z zapisami.
- na Mszę św. o godz. 13.30 zapraszamy dzieci z klas III SP nr 2, Szkoły Muzycznej nr 2 i Szkoły Społecznej nr 2
- na Mszę św. o godz. 12.00 zapraszamy dzieci z klas III SP nr 31 oraz dzieci, które uczęszczają do szkół poza naszą parafią.

Dzisiaj, 19 IX, na Mszę św. o 17.00 zapraszamy KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA, którzy zapisali się w roku ubiegłym, wraz z rodzicami. Po Mszy św. omówienie z młodzieżą i rodzicami ostatniego etapu przygotowań do bierzmowania.

Dzisiaj Kościół w Polsce obchodzi 55. Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Z tej okazji prowadzona jest dzisiaj diecezjalna zbiórka do puszek na potrzeby Katolickiego Radia VIA.

We wtorek, 21 IX, święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.

W środę o 17.30 NOWENNA do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

W środę o godz. 18.00 Msza św. z udziałem uczniów klas IV szkoły podstawowej, którzy w tym roku przygotowują się do ROCZNICY I KOMUNII ŚW. Po Mszy św. spotkanie uczniów i rodziców z księdzem.

W czwartek wspomnienie św. Ojca Pio. Msza św. wieczorna połączona ze śpiewem nieszporów.

W piątek całodzienna ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

Organizujemy nową parafialną grupę kandydatów do bierzmowania. W diecezji rzeszowskiej przygotowanie do bierzmowania trwa 2 lata i rozpoczyna się w klasie VII. ZAPISY dla uczniów mieszkających na terenie Parafii Chrystusa Króla z obecnych klas VII oraz starszych w zakrystii po Mszach św., w tygodniu w kancelarii lub u katechety w szkole. Rozpoczęciem przygotowań będzie Msza św. w środę, 29 IX br., o godz. 18.00 z udziałem kandydatów i rodziców.

W przyszłą niedzielę, 26 IX 2021, odbędzie się jednodniowa autokarowa PIELGRZYMKA do CZĘSTOCHOWY i ŁAGIEWNIK. Wyjazd o godz. 5.00.

W poniedziałki i czwartki o godz. 19.00 w kościele prowadzone są KATECHEZY DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH.

Sercańska Rodzina Świeckich działająca przy Zgromadzeniu Sióstr Sercanek zaprasza młodzież w wieku 13 - 18 lat na spotkanie formacyjno-integracyjne, które odbędzie się w Krakowie w dniach 24-26 IX 2021. Szczegóły na plakacie.

Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Rzeszowskiej ogłasza nabór do Diecezjalnego Studium Życia Rodzinnego. Dokumenty należy składać do 2 X br. w Wydziale Duszpasterstwa Rodzin Kurii Diecezjalnej w Rzeszowie. Informacje szczegółowe na plakatach i na stronie: www.rodzina.diecezja.rzeszow.pl

Uniwersytet Trzeciego Wieku Diecezji Rzeszowskiej zaprasza osoby w wieku powyżej 50 lat do udziału w zajęciach uniwersytetu, które odbywają się w Instytucie Teologiczno-Pastoralnym w Rzeszowie w soboty, dwa razy w miesiącu. Inauguracja nowego roku akademickiego 2021-22 odbędzie w sobotę, 25 IX br. o godz. 9.00.  Szczegóły na stronie instytutu: www.instytut.rzeszow.pl oraz na plakacie w gablocie.

6. Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolatu MARGARETKA do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie -Łagiewnikach odbędzie się w sobotę, 9 X br. Rozpoczęcie o godz. 9.00.

21. DZIEŃ SERCA w Rzeszowie odbędzie się w niedzielę, 26 września br. o godz. 15.00 na Rynku. Szczegóły na plakacie.

W tym tygodniu odbędzie się PIELGRZYMKA MATURZYSTÓW z diecezji rzeszowskiej na JASNĄ GÓRĘ. Pozostańmy w łączności modlitewnej z młodzieżą.

Do 8 X br. można zagłosować na RZESZOWSKI BUDŻET OBYWATELSKI 2022.
Zagłosuj:
Kategoria II, zadanie 42: budowa boiska do tenisa ziemnego przy VIII LO (ul. Wyspiańskiego)
Kategoria III, zadanie 100: Koncert Jednego Serca, Jednego Ducha
Kategoria III, zadanie 79: Dni Osiedla Króla St. Augusta

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.