Ogłoszenia - XXIX niedziela zwykła - 17 października 2021 r.

Dzisiaj w ramach przygotowań do I KOMUNII ŚWIĘTEJ zapraszamy:
- na Mszę św. o 12.00 uczniów klas III SP nr 31,
- na Mszę św. o 13.30 uczniów klas III SP nr 2 oraz SP Muz nr 2 i SP Społ nr 2.

Dzisiaj na Mszę św. o 17.00 zapraszamy starszą grupę kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami: młodzież przyjmie modlitewniki.

W ubiegłą niedzielę na Watykanie miała miejsce Inauguracja XVI Zwyczajnego Zgromadzenia Ogólnego Synodu Biskupów „Ku Kościołowi synodalnemu: komunia, uczestnictwo i misja”. Uroczyste rozpoczęcie etapu diecezjalnego Synodu będzie dzisiaj w Katedrze Rzeszowskiej: Mszy św. o godz. 17.00 będzie przewodniczył Biskup Ordynariusz Jan Wątroba.

W poniedziałek wspomnienie św. Łukasza Ewangelisty. W Mrowli o 11.00 Msza św. w intencji pracowników Służby Zdrowia.

W środę o 17.30 NOWENNA do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. wieczornej spotkanie Koła Misyjnego i Akcji Katolickiej.

W czwartek Msza św. wieczorna połączona ze śpiewem nieszporów.

W piątek wspomnienie św. Jana Pawła II. W piątek całodzienna ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

Bóg zapłać z złożone 6210,00 zł z okazji Dnia Papieskiego.

W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 17.00 zapraszamy uczniów z nowoutworzonej grupy kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami. Młodzież zostanie zawierzona opiece Matki Bożej.

W przyszłą niedzielę będziemy rozpoczynać TYDZIEŃ MISYJNY. Składka mszalna będzie przeznaczona na cele misyjne.

W poniedziałki i czwartki o godz. 19.00 w naszym kościele są głoszone KATECHEZY NEOKATECHUMENALNE DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH. Zapraszamy.

Zapraszamy na NABOŻEŃSTWA PAŹDZIERNIKOWE w dni powszednie o 17.30, a w niedziele o 16.30.

WIECZORNE SOBOTNIE MSZE ŚW. w NASZYM KOŚCIELE SĄ ODPRAWIANE JAKO MSZE ŚW. NIEDZIELNE (czytania z niedzieli, homilia, składka mszalna, ogłoszenia).

WYPOMINKI

Na stolikach z prasą w tyle kościoła są wyłożone druki na listopadowe WYPOMINKI JEDNORAZOWE. Za zgłoszonych zmarłych będziemy codzienne w listopadzie o godz. 17.30 odmawiali cząstkę Różańca św., a w niedziele o 16.30. Wypełnione druki można wrzucać do skrzynki wystawionej w tyle kościoła. Bóg zapłać za dołączane ofiary.

W naszej parafii istnieje też zwyczaj modlitwy za zmarłych w tzw. WYPOMINKACH ROCZNYCH. Za zmarłych zgłoszonych na wypominki roczne modlimy się w każdą niedzielę o godz. 8.45. Na wypominki roczne proszę zgłaszać maksymalnie 2 osoby, wysokość proponowanej ofiary-jałmużny za 1 osobę to jedna intencja mszalna. Wypominki roczne można zamawiać w zakrystii lub w kancelarii.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.