Ogłoszenia - XXIV niedziela zwykła - 12 września 2021 r.

Dzisiaj, 12 września, o godz. 18.00 w Ogrodach Bernardyńskich MSZA ŚW. z okazji odpustu Matki Bożej Pani Rzeszowa. Na te niedzielne uroczystości udamy się w pieszej pielgrzymce: wymarsz spod kościoła o godz. 17.00.

Dzisiaj po Mszy św. o 12.00 zmiana tajemnic z Róży Dwunastoletniego Pana Jezusa.

Dzisiaj, 12 IX, o godz. 12.00 w Warszawie BEATYFIKACJA Kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej. Na stolikach z prasą jest do nabycia okolicznościowa publikacja pt. „Wszystko o Prymasie Tysiąclecia”. Proponowana ofiara 5 zł.

W poniedziałek o godz. 19.00 V NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE, które poprowadzi ks. dr Tadeusz Michalik z Tarnowca k. Tarnowa. Po Mszy św. różaniec i procesja. Nie będzie Mszy św. o godz. 18.00.

We wtorek, 14 IX, święto Podwyższenia Krzyża Świętego. W naszym dekanacie odpust w parafii przy ul. 3 Maja i w parafii przy ul. Krakowskiej.

W środę, 15 IX, we wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej, organizujemy  INAUGURACJĘ ROKU DUSZPASTERSKIEGO w PARAFII: na NOWENNĘ MARYJNĄ o 17.30 i na Mszę św. wieczorną zapraszamy członków wszystkich grup religijnych działających w naszej parafii: dorosłych, młodzież i dzieci; zapraszamy także Róże Różańcowe. Zapraszamy wszystkich chętnych. Po Mszy św. wieczornej spotkanie na temat tegorocznego programu duszpasterskiego w parafii.

W czwartek Msza św. wieczorna połączona ze śpiewem nieszporów.

W piątek całodzienna ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie OAZY i KSM-u. Zapraszamy także nową młodzież.

W sobotę, 18 IX, święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski.

W sobotę, 18 IX, Rada Osiedla Króla Augusta zaprasza na III PIKNIK OSIEDLOWY, który odbędzie się przy SP Nr 2 przy ul. Kamińskiego w godz. 13.00 - 17.00. W programie przewidzianych jest wiele atrakcji, zawody sportowe i konkursy z nagrodami. Zapraszamy całe rodziny na miłe spędzenie popołudnia.

W przyszłą niedzielę, 19 IX, na Mszę św. o 17.00 zapraszamy KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA, którzy zapisali się w roku ubiegłym, wraz z rodzicami. Po Mszy św. Ksiądz Proboszcz omówi z młodzieżą i rodzicami sprawę ostatniego etapu przygotowań do bierzmowania.

W przyszłą niedzielę, 19 IX, organizujemy I SPOTKANIE dla dzieci i rodziców w ramach tegorocznego parafialnego przygotowania do I KOMUNII ŚWIĘTEJ, połączone z zapisami.
- na Mszę św. o godz. 13.30 zapraszamy dzieci z klas III SP nr 2, Szkoły Muzycznej nr 2 i Szkoły Społecznej nr 2
- na Mszę św. o godz. 12.00 zapraszamy dzieci z klas III SP nr 31 oraz dzieci, które uczęszczają do szkół poza naszą parafią.

W ubiegłą niedzielą w zbiórce na POMOC AFGAŃCZYKOM zebrano 5300 zł. Bóg zapłać.

Organizujemy nową parafialną grupę kandydatów do bierzmowania. W diecezji rzeszowskiej przygotowanie do bierzmowania trwa 2 lata i rozpoczyna się w klasie VII. ZAPISY dla uczniów mieszkających na terenie Parafii Chrystusa Króla z obecnych klas VII oraz  starszych w zakrystii po Mszach św., w tygodniu w kancelarii lub u katechety w szkole.

W niedzielę, 26 IX 2021, odbędzie się jednodniowa autokarowa PIELGRZYMKA do CZĘSTOCHOWY i ŁAGIEWNIK. Nie ma już wolnych miejsc.

W Domu Katechetycznym będzie czynny PUNKT SPISOWY GUS. Skorzystajmy sami w pomocy pani rachmistrz, powiedzmy sąsiadowi. Terminy: 13-14 IX (poniedziałek-wtorek): 17.00 – 20.00.

Sercańska Rodzina Świeckich działająca przy Zgromadzeniu Sióstr Sercanek zaprasza młodzież w wieku 13 - 18 lat na spotkanie formacyjno-integracyjne, które odbędzie się w Krakowie w dniach 24-26 IX 2021. Szczegóły na plakacie w gablocie.

W poniedziałek, 13 IX, o godz. 19.00 w dolnym kościele rozpoczynają się KATECHEZY DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH.

Fundacja „Serce Bez Granic” serdecznie zaprasza na „XIV Dni Kardynała Adama Kozłowieckiego”, które odbędą się przy Muzeum Kardynała Adama Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej w niedzielę 19 września. Tegoroczna edycja będzie upamiętnieniem 110. rocznicy urodzin Kardynała Adama Kozłowieckiego i 10. rocznicy powstania Muzeum Kard. Adama Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej.
Obchody rozpoczną się o godz. 11.00 Mszą św. polową pod przewodnictwem Księdza Biskupa Ordynariusza Krzysztofa Nitkiewicza w intencji misjonarzy i ich rodzin.
Po Mszy św. zapraszamy na zwiedzanie
Muzeum Kard. Adama Kozłowieckiego SJ. Na zakończenie – o godz. 16.00 w parku przy Muzeum odbędzie się koncert zespołu „niemaGOtu”.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.