Ogłoszenia - XXIII niedziela zwykła - 5 września 2021 r.

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 7.30 ZMIANA TAJEMNIC RÓŻAŃCOWYCH i przedpołudniowy dyżur Przyjaciół Seminarium Duchownego i Radia VIA. Składka mszalna przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie, natomiast po Mszach św. zbiórka do puszek na POMOC AFGAŃCZYKOM.

Decyzją Księdza Biskupa Ordynariusza ks. dr Lucjan Dyka, dotychczasowy wikariusz, został przeniesiony do Parafii pw. św. Józefa Sebastiana Pelczara w Rzeszowie. W jego miejsce nie będzie nowego księdza. Serdecznie dziękujemy Ks. Doktorowi za gorliwą posługę kapłańską w naszej parafii i życzymy Bożego błogosławieństwa oraz radości z posługi w nowym miejscu.

Od dzisiaj, od 5 IX, POWRACA MSZA ŚW. NIEDZIELNA o 13.30. Nadal nie będzie Mszy św. akademickiej o 20.00.

W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie KOŁA RADIA MARYJA. O 17.30 różaniec. Także w poniedziałek po Mszy św. wieczornej ZBIÓRKA MINISTRANTÓW. Zapraszamy także nowych kandydatów.

We wtorek, 7 IX, o godz. 19.00 w dolnym kościele rozpoczną się KATECHEZY PRZEDMAŁŻEŃSKIE (10 tematów). W katechezach może uczestniczyć każdy począwszy od klasy I szkoły ponadpodstawowej. Zapisy i ustalenia organizacyjne na pierwszym spotkaniu 7 września.

W środę, 8 IX, święto Narodzenia NMP czyli Matki Bożej Siewnej. O godz. 17.30 NOWENNA do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek Msza św. wieczorna połączona ze śpiewem nieszporów. Po Mszy św. zapraszamy na KWADRANS BIBLIJNY.

W piątek całodzienna ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie OAZY i KSM-u. Zapraszamy także nową młodzież.

W tym tygodniu będą odbywały się u Ojców. Bernardynów UROCZYSTOŚCI ODPUSTOWE ku czci PANI RZESZOWA. W przyszłą niedzielę, 12 września, odbędzie o godz. 18.00 MSZA ŚW. w Ogrodach Bernardyńskich. Na te niedzielne uroczystości udamy się w pieszej pielgrzymce: wymarsz spod kościoła o godz. 17.00.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic z Róży Dwunastoletniego Pana Jezusa z Nazaretu.

Uczniów z obecnych klas VII mieszkających na terenie naszej parafii prosi się o ZAPISY do nowej PARAFIALNEJ GRUPY KANDYDATÓW do BIERZMOWANIA. Mogą się oczywiście także zapisać uczniowie starsi. W diecezji rzeszowskiej przygotowanie do bierzmowania trwa 2 lata. Zapisy w zakrystii po Mszach św.

W niedzielę, 26 IX 2021, odbędzie się jednodniowa autokarowa PIELGRZYMKA do CZĘSTOCHOWY i ŁAGIEWNIK r. Nie ma już wolnych miejsc.

W środę, 15 IX, PARAFIALNA INAUGURACJA ROKU DUSZPASTERSKIEGO: na NOWENNĘ ku czci MB Nieustającej Pomocy o 17.30 i na Mszę św. wieczorną zapraszamy członków wszystkich grup religijnych działających w naszej parafii: dorosłych, młodzież i dzieci; zapraszamy także Róże Różańcowe. Zapraszamy wszystkich chętnych. Po Mszy św. wieczornej spotkanie na temat tegorocznego programu duszpasterskiego w parafii.

Instytut Teologiczno-Pastoralny w Rzeszowie ogłasza nabór na 2-letnie STUDIA PODYPLOMOWE PRZYGOTOWUJĄCE DO NAUCZANIA RELIGII w SZKOLE. Szczegółowe informacje w sekretariacie Instytutu.

W przyszłą niedzielę, 12 IX, w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie, odbędzie się BEATYFIKACJA Prymasa Tysiąclecia Kard. Stefana Wyszyńskiego. Codziennie będziemy modlić się o duchowe owoce tego wydarzenia.

W Domu Katechetycznym przy naszej Parafii będzie uruchomiony jeszcze raz mobilny punkt spisowy GUS. Skorzystaj i przyjdź na dyżur rachmistrza:
11 IX (sobota): 8,00 - 12.00
13 IX (poniedziałek): 17.00 - 20.00
14 IX (wtorek): 17.00 - 20.00.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.