OGŁOSZENIA - X Niedziela Zwykła - 9 czerwca 2024 r.

Dzisiaj po Mszy św. o 7.30 zmiana tajemnic i przedpołudniowy dyżur Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego w Rzeszowie, a po Mszy św. o 12.00 zmiana tajemnic z Róży 12-letniego Pana Jezusa z Nazaretu.

Dzisiaj w Katedrze Rzeszowskiej Dzień Świętości Małżeństw i Rodzin. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 15.00, a następnie piknik rodzinny w Parku Papieskim.

Dzisiaj po Mszach św. kwesta na rzecz nowej parafii pw. bł. ks. J. Balickiego na Staromieściu. Parafia jest na etapie budowy nowego kościoła. Ks. Proboszcz Jacek Pasela wygłasza dziś u nas kazania.

W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie Koła Radia Maryja i Akcji Katolickiej.

W środę o godz. 17.30 NOWENNA do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W środę na Mszę św. o 18.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami. Po Mszy św. zebranie.

W czwartek, 13 VI, II NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE: Msza św. o 18.00, a potem RÓŻANIEC i PROCESJA. Modlitwy poprowadzi ks. dr Marek Dzik, proboszcz Parafii pw. św. Judy Tadeusza.

W piątek ADORACJA przez cały dzień. KORONKA o 15.00.

W sobotę oprawiamy PIELGRZYMKĘ na JASNĄ GÓRĘ z okazji jubileuszu 75-lecia naszej parafii. Msza św. o godz. 12.00 na Wałach Jasnogórskich. Wyjazd autokaru o godz. 5.00. Szczegółowy program w gablotce. Tych, którzy pojadą we własnym zakresie prosimy uprzejmie o zgłoszenie nam swego udziału telefonicznie (602 – 66 76 94) czy mailowo (jpodlaszczak@gmail.com) albo osobiście w zakrystii lub kancelarii.

Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa: w dni powszednie o 17.30, w niedzielę o 16.30.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.