OGŁOSZENIA - WIELKANOC - 9 kwietnia 2023 r.

Przeżywamy dzisiaj uroczystość ZMARTWYCHWSTANIA Pana Jezusa, które stanowi centrum naszej chrześcijańskiej wiary.
Dziś rozpoczynamy Oktawę Wielkanocną, oraz kontynuujemy Nowennę przed Świętem Bożego Miłosierdzia, które zakończymy w przyszłą niedzielę. Rezurekcja o godz. 6.00.

Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Jak co roku, w drugi dzień Wielkanocy wspominamy Katolicki Uniwersytet Lubelski oraz Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie. Składka mszalna przeznaczona na ich utrzymanie.

W Wielkanoc i w Poniedziałek Wielkanocny MSZE ŚW. jak w każdą niedzielę. W Wielkanoc nie będzie tylko Mszy św. o godz. 7.30.

Przy chrzcielnicy są butelki z wodą święconą pobłogosławioną w Wielką Sobotę. Można sobie zabrać do domu.

W środę o godz. 17.30 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

W czwartek Msza św. wieczorna połączona ze śpiewem nieszporów.

W najbliższy piątek - ze względu na Oktawę Wielkanocną - nie obowiązuje piątkowa wstrzemięźliwość od spożywania pokarmów mięsnych.

W piątek całodzienna ADORACJA Najświętszego Sakramentu. KORONKA o 15.00.

W piątek o godz. 19.00 NABOŻEŃSTWO dla kandydatów do bierzmowania (grupa starsza) i ich rodziców połączone z obrzędem nałożenia krzyża. Po nabożeństwie spotkanie organizacyjne.

W sobotę o 15.00 KORONKA na zakończenie nowenny przed Świętem Bożego Miłosierdzia.

Przyszła niedziela to NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, którą rozpoczniemy kolejny Tydzień Miłosierdzia. O godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
Składka mszalna przeznaczona na CARITAS. W tym dniu można przynieść jako DAR MIŁOSIERDZIA skarbonki Caritas „Jałmużna wielkopostna”.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.