OGŁOSZENIA - VI Niedziela zwykła - 12 lutego 2023 r.

Dzisiaj we wszystkich parafiach w Polsce przeprowadza się zbiórkę do puszek, jako pomoc dla poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii.
Po Mszy św. będzie można złożyć ofiarę u wolontariuszy albo złożyć w skarbonie pod figurą Matki Bożej pod chórem.

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic z Róży Dwunastoletniego Pana Jezusa z Nazaretu.

Dzisiaj na Mszę św. o godz. 13.30 zapraszamy kandydatów do bierzmowania z grupy starszej wraz z rodzicami.

We wtorek, 14 lutego, Święto Świętych Cyryla i Metodego - Patronów Europy, oraz wspomnienie św. Walentego.

We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.

W środę o godz. 17.30 NOWENNA do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek Msza św. wieczorna połączona ze śpiewem nieszporów.

W piątek całodzienna ADORACJA Najświętszego Sakramentu. KORONKA o 15.00.

W przyszłą niedzielę w ramach przygotowań do I Komunii Św. wspólna modlitwa z uczniami klas III i ich rodzicami:
- na Mszy św. o 10.30 SP nr 31,
- na Mszy św. o 12.00 SP nr 2,
- na Mszy św. o 13.30 SP Muzyczna nr 2 i Społeczna nr 2.

Z okazji jubileuszu 75-lecia naszej Parafii, który będziemy obchodzić w 2024 r. pragniemy złożyć dar serca czyli ufundować studnię dla przedszkola w miejscowości Bertoua-Enia w Kamerunie. Posługują tam Siostry Pasjonistki.
W przyszłą niedzielę będzie można złożyć dobrowolną ofiarę na ten cel oraz nabyć medal bł. Natalii Tułasiewicz - jako cegiełkę na studnię.

W ramach rocznego Jerycha Modlitewnego przed jubileuszem 75-lecia naszej parafii prosimy o tygodniową straż modlitewną za naszą parafię rejon: ul. Sportowa blok 17, kl. I-II i każdego chętnego.

KOMUNIKAT – ZAPROSZENIE
Rady Osiedla Króla Stanisława Augusta i Komitetu Społecznego

 
14 lutego (we wtorek) o godz. 17.10 obok skrzyżowania ulic Wyspiańskiego i Jałowego (koło sklepu „Społem”) odbędzie się transmisja na żywo programu telewizyjnego na temat budowy przejścia pod torami oraz montażu zdemontowanej kładki z dworca głównego.
Rada Osiedla Króla Stanisława Augusta oraz Komitet Społeczny zapraszają wszystkich mieszkańców popierających tę inicjatywę do wzięcia udziału w programie i włączenia się w dyskusję w naszej wspólnej sprawie.  

Komunikat Policji w sprawie oszustw „na wnuczka” Wzrasta ilość oszustw dokonywanych metodą „na wnuczka”. Sprawcy podając się za dzieci i wnuki wyłudzają od pokrzywdzonych pieniądze. Proszę zachować ostrożności wobec osób kontaktujących się telefonicznie w sprawie przekazania pieniędzy. Nigdy nie przekazywać żadnych pieniędzy pośrednikom lub osobom nieznanym. W razie przyjęcia podejrzanego telefonu niezwłocznie powiadomić jednostkę policji osobiście lub telefonicznie (nr 112).

 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.