OGŁOSZENIA - VI NIEDZIELA WIELKANOCNA - 14 maja 2023 r.

Dzisiaj po Mszy św. o 12.00 zmiana tajemnic z Róży Dwunastoletniego Pana Jezusa z Nazaretu.

Dzisiaj w godzinach popołudniowych na Osiedlu Sportowym wspólnoty neokatechumenalne będą prowadziły modlitwy ewangelizacyjne.

W poniedziałek, wtorek i środę wypadają DNI KRZYŻOWE czyli dni modlitw o urodzaje.

We wtorek święto św. Andrzeja Boboli ze Strachociny, Patrona Polski. Po Mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.

W środę o godz. 17.30 NOWENNA do MB Nieustającej Pomocy połączona z „majówką”.

W czwartek Msza św. wieczorna połączona ze śpiewem nieszporów.

W czwartek wypada rocznica urodzin św. Jana Pawła II. Z tej okazji w instytucie Teologiczno-Pastoralnym w Rzeszowie o godz. 17.00 odbędzie się konferencja pt. „Ducha nie gaście”.

W piątek całodzienna ADORACJA Najświętszego Sakramentu. O 15.00 KORONKA.

W piątek rozpoczęcie NOWENNY przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

W sobotę, 20 V, przypada 23. rocznica sakry biskupiej Księdza Biskupa Jana Wątroby. Pamiętajmy w modlitwie o Pasterzu naszej diecezji.

W przyszłą niedzielę składka przeznaczona na RADIO VIA.

W przyszłą niedzielę, 21 V, w naszym kościele UROCZYSTOŚCI PIERWSZOKOMUNIJNE na Mszach św. o 10.30, 12.00 i 13.30.

ROCZNICA I KOMUNII ŚWIĘTEJ dla uczniów klas IV będzie w niedzielę 28 V na Mszach św. o 10.30, 12.00 i 13.30.

Zapraszamy na NABOŻEŃSTWA MAJOWE. W kościele w niedziele o 16.30, a w dni powszednie o 17.30. Przy kapliczkach osiedlowych o godz. 20.00.

W ramach rocznego Jerycha Modlitewnego przed jubileuszem 75-lecia naszej parafii prosimy o tygodniową straż modlitewną rejon: ul. Króla Stanisława Augusta blok 29.

Na PIELGRZYMKĘ autokarową do CZĘSTOCHOWY w sobotę 3 czerwca br. nie ma już wolnych miejsc.
Organizujemy następną pielgrzymkę do Częstochowy w niedzielę, 2 VII br. Tym razem głównym punktem programu będzie udział we Mszy św. o godz. 12.00 na Błoniach przed Szczytem Jasnogórskim w ramach Ogólnopolskiej Pielgrzymki Nauczycieli na Jasną Górę. Koszt 100 zł. Zapisy w zakrystii.

27.05.2023.r w Parafii Św. Józefa (Staromieście) odbędzie się Dzień Skupienia na temat Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa, organizowane przez Wspólnoty z Diecezji Rzeszowskiej, na które zapraszają wszystkich, którzy pragną zrozumieć i poznać Dzieło Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa Króla królów i Pana Panów. Rozpoczęcie o godz. 9.00.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.