OGŁOSZENIA - V Niedziela zwykła - 5 stycznia 2023 r.

Dzisiaj po Mszy św. o 7.30 ZMIANA TAJEMNIC RÓŻAŃCOWYCH oraz przedpołudniowy dyżur Przyjaciół WSD w Rzeszowie.

W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie Koła Radia Maryja. Różaniec od 17.30.

W środę o godz. 17.30 NOWENNA do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek Msza św. wieczorna połączona ze śpiewem nieszporów, a po Mszy św. KWADRANS BIBLIJNY.

W piątek całodzienna ADORACJA Najświętszego Sakramentu. KORONKA o 15.00.

Szkoła Podstawowa nr 2 przy ul. Kamińskiego ogłasza NABÓR do klasy I szkoły podstawowej i zaprasza na DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY w piątek, 10 lutego, w godz. 15.00 – 17.30.

W sobotę, 11 lutego, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Z tej racji w naszym kościele w tym dniu zostanie odprawiona o godz. 10.00 Msza św. połączona z sakramentem namaszczenia chorych. Zapraszamy serdecznie chorych, seniorów wraz z opiekunami na wspólną modlitwę. Po Mszy św. zapraszamy na wspólne spotkanie przy herbacie.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic z Róży Dwunastoletniego Pana Jezusa z Nazaretu.

W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 13.30 zapraszamy kandydatów do bierzmowania z grupy starszej wraz z rodzicami.

W ramach rocznego Jerycha Modlitewnego przed jubileuszem 75-lecia naszej parafii prosimy o tygodniową straż modlitewną za naszą parafię rejon: ul. Sportowa blok 12, kl. III-IV i każdego chętnego.  

Komunikat Policji w sprawie oszustw „na wnuczka” Wzrasta ilość oszustw dokonywanych metodą „na wnuczka”. Sprawcy podając się za dzieci i wnuki wyłudzają od pokrzywdzonych pieniądze. Proszę zachować ostrożności wobec osób kontaktujących się telefonicznie w sprawie przekazania pieniędzy. Nigdy nie przekazywać żadnych pieniędzy pośrednikom lub osobom nieznanym. W razie przyjęcia podejrzanego telefonu niezwłocznie powiadomić jednostkę policji osobiście lub telefonicznie (nr 112).
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.