Ogłoszenia - Uroczystość Objawienia Pańskiego - 6 stycznia 2022 r.

Dziś obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli TRZECH KRÓLI:
- na pomoc Misjonarzom
dedykowana jest dzisiejsza składka mszalna oraz ofiary za kadzidło i kredę, które są wyłożone na stolikach z prasą - do zabrania do domu dla oznaczenia drzwi.

Dzisiaj o godz. 12.00 w Katedrze Rzeszowskiej Msza św. dziękczynna za ks. bpa K. Górnego i ks. bpa E. Białogłowskiego w rocznicę przyjęcia sakry biskupiej.

Dzisiaj o 21.00 w naszym kościele APEL MARYJNY z racji I czwartku.

W piątek i w sobotę zapraszamy na ostatnie PARAFIALNE SPOTKANIA KOLĘDOWE na Mszach św. o 10.00 i 18.00 w intencji Parafian w poszczególnych rejonów. PLAN kolędy jest następujący:

DZIEŃ REJON
7 I (piątek) - Króla Augusta bloki: 19, 21 oraz kamienica 11 i domy: Króla Augusta
- Okulickiego blok 4
- Domy: Baczyńskiego, Budowlanych, Chłopickiego, Czarnoty,    Gałczyńskiego, Królowej Jadwigi, Króla Jagiełły, Kamińskiego,     Nałkowskiej, Reymonta, Staffa, Tuwima
8 I (sobota) - Króla Augusta bloki: 23, 23a, 25, 27, 29, 31, 33

Zakończenie parafialnych spotkań kolędowych w niedzielę, 9 I 2022, połączone z udzieleniem kapłańskiego błogosławieństwa kolędowego na wszystkich Mszach św.
Bóg zapłać za składane w tych dniach ofiary z racji kolędy.

W piątek całodzienna ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU. O 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego. Spowiedź od godz. 17.00.

Pod chórem został zamontowany OFIAROMAT umożliwiający wpłacanie ofiar na kościół osobom posługującym się kartami płatniczymi.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 12.00 zmiana tajemnic z Róży 12-letniego Pana Jezusa z Nazaretu.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.