OGŁOSZENIA - ROCZNICA POŚWIĘCENIA NASZEGO KOŚCIOŁA - 19 listopada 2023 r.

Dzisiaj, 19 XI, na Mszę św. o 13.30 zapraszamy dzieci z kl. III wraz z rodzicami. Będzie to III SPOTKANIE w ramach parafialnych PRZYGOTOWAŃ do I KOMUNII ŚW.

Dzisiaj, 19 XI, na Mszę św. o 17.00 kandydatów do BIERZMOWANIA z grupy starszej wraz z rodzicami. Po Mszy św. zebranie.

Dzisiaj obchodzimy w Kościele powszechnym DZIEŃ UBOGICH.
Bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym w dzieło pomocy bliźniemu i za wszelkie ofiary i jałmużny na ten cel.
W przyszłą niedzielę będzie prowadzona diecezjalna zbiórka do puszek na remonty e Ośrodku Caritas w Myczkowcach.
Przy wyjściu z kościoła już można nabywać ŚWIECE CARITAS w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.

We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie KOŁA MISYJNEGO.

W środę o godz. 17.30 NOWENNA do MB Nieustającej Pomocy.

W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, a jednocześnie nasz odpust parafialny. Na Mszy św. o godz. 12.00 ks. bp Kazimierz Górny otworzy ROK JUBILEUSZOWY 75-lecia naszej parafii.
Nie będzie Mszy św. o godz. 13.30.

Codziennie po Mszach św. wieczornych odprawiany NOWENNĘ przed uroczystością Chrystusa Króla Wszechświata. W ramach tej nowenny w czwartek i w piątek zapraszamy na całodobową ADORACJĘ NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU:
- rozpoczęcie w czwartek po Mszy św. o godz. 18.00, a następnie (adoracja będzie trwała całą noc i cały dzień aż do piątkowej Mszy św. wieczornej o 18.00) - na stolikach z prasą są wyłożone listy na zapisy na dyżury modlitewne. Serdecznie zapraszamy.

Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata jest też świętem patronalnym Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży: uroczystości diecezjalne w Katedrze Rzeszowskiej.

W ramach JERYCHA MODLITEWNEGO przed jubileuszem naszej parafii prosimy o tygodniową straż modlitewną rejon: ul. Sportowa blok 2A.

W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy z naszej Parafii śp. Andrzeja Bielę.

Przygotowywana jest PIELGRZYMKA DO GRECJI ŚLADAMI ŚW. PAWŁA w dniach 3-10 lutego 2024 r. Zgłoszenia do 20 listopada. Dokładny program w gablocie. Szczegółowe informacje u ks. Tomasza Rusyna.

WYPOMINKI odprawiamy w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 16.30. W zakrystii i kancelarii można zamawiać WYPOMINKI ROCZNE.

Na naszym parkingu kościelnym został ustawiony KONTENER NA MAKULATURĘ na cele misyjne. Bóg zapłać wszystkim, którzy w ten sposób wspierają misje.

Zapraszamy do lektury PRASY KATOLICKIEJ: z tygodników to: „Niedziela”, „Gość niedzielny”; z miesięczników: „Rycerz Niepokalanej”, „Apostolstwo Chorych”; dla dzieci: „Promyczek dobra” i „Rycerzyk Niepokalanej”. „Niedziela” i „Gość niedzielny” po 10 zł, a pozostałe czasopisma po 8 zł.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.