OGŁOSZENIA - IX Niedziela Zwykła - 2 czerwca 2024 r.

Dzisiaj (2 VI), przeżywamy naszą parafialną procesję eucharystyczną do 4 ołtarzy. Rozpoczęcie Mszą św. o 10.30 w kościele, a następnie procesja eucharystyczna ulicami: ks. Jałowego, Towarnickiego, Kasprowicza i Borelowskiego.
NIE BĘDZIE Mszy św. o godz. 12.00.

Trwa OKTAWA BOŻEGO CIAŁA. Procesje eucharystyczne wokół świątyni w dni powszednie po Mszach św. o 18.00, a dziś po Mszy św. o godz. 17.00.
Na wszystkie procesje zapraszamy uczniów, dzieci w strojach komunijnych i inne dzieci do sypania kwiatków i dzwonienia dzwonkami.
Nabożeństwa czerwcowe w tych dniach są połączone z procesjami eucharystycznymi po Mszach św. wieczornych.

Spotkanie Koła Radia Maryja przeniesione na drugi poniedziałek czerwca (10 VI).

W środę o godz. 17.30 NOWENNA do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie Koła Trzeźwościowego.

W czwartek zakończenie OKTAWY BOŻEGO CIAŁA: Msza św. o 18.00, a następnie procesja i błogosławieństwo dzieci oraz poświęcenie wianków i ziół.
O 21.00 APEL MARYJNY.

W piątek UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA. Nie obowiązuje piątkowa wstrzemięźliwość od spożywania pokarmów mięsnych.
ADORACJA przez cały dzień. KORONKA o 15.00.
SPOWIEDŹ od 17.00.
W Katedrze Rzeszowskiej odpust.

W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 7.30 zmiana tajemnic i przedpołudniowy dyżur Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego w Rzeszowie, a po Mszy św. o 12.00 zmiana tajemnic z Róży 12-letniego Pana Jezusa z Nazaretu.

W przyszłą niedzielę w Katedrze Rzeszowskiej Dzień Świętości Małżeństw i Rodzin. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 15.00, a następnie piknik rodzinny przy w Parku Papieskim. Natomiast dzisiaj piknik rodzinny w Parafii św. Józefa na Staromieściu (rozpoczęcie o 14.00).

W przyszłą niedzielę odbędzie się kwesta na rzecz nowej parafii pw. bł. ks. Jana Balickiego na Staromieściu. Parafia jest na etapie budowy nowego kościoła. Ks. Proboszcz Jacek Pasela wygłosi kazania.

PARAFIALNA PIELGRZYMKA JUBILEUSZOWA na JASNĄ GÓRĘ odbędzie się 15 VI br. (sobota). Msza św. o godz. 12.00 na Wałach Jasnogórskich.
Tych, którzy pojadą we własnym zakresie na pielgrzymkę, prosimy uprzejmie o zgłoszenie nam swego udziału telefonicznie (602 – 66 76 94) czy mailowo (jpodlaszczak@gmail.com) albo osobiście w zakrystii lub kancelarii.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.