Ogłoszenia - III Niedziela Wielkanocna - 18 kwietnia 2021 r.

Dzisiejszą NIEDZIELĄ BIBLIJNĄ rozpoczynamy XIII TYDZIEŃ BIBLIJNY pod hasłem: „Zgromadzeni na świętej wieczerzy”.

Dzisiaj wolontariusze z Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci będą przeprowadzać w niektórych parafiach naszej diecezji zbiórkę do puszek na rzecz tego Hospicjum. U nas będą kwestować po Mszach św. o godz.: 9.00, 10.30 i 12.00. Przy stolikach z prasą jest także wystawiona puszka na dobrowolne ofiary.

W środę o godz. 17.30 NOWENNA do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek Msza św. wieczorna połączona ze śpiewem nieszporów.

W piątek całodzienna ADORACJA Najświętszego Sakramentu.

W piątek uroczystość św. Wojciecha, Patrona Polski. Z racji uroczystości nie obowiązuje piątkowa wstrzemięźliwość od spożywania pokarmów mięsnych.

Pamiętajmy o zachowywaniu wymogów sanitarnych w kościele (np. zachowywanie dystansu także przy podchodzeniu do Komunii Św., przy wchodzeniu czy wychodzeniu z kościoła). Można uczestniczyć także w dolnym kościele. Na Mszach św. o godz. 10.30 i 12.00 jest uruchamiane nagłośnienie zewnętrzne. Bądźmy dla siebie życzliwi i wyrozumiali. 

W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne.

W tym tygodniu, w ramach PRZYGOTOWAŃ do ROCZNICY I KOMUNII ŚW., odbędą się nabożeństwa dla uczniów klas IV szkół podstawowych i ich rodziców w następującym porządku:
- Środa (21.04.2021), godz. 19.00: Podstawowa Szkoła Muzyczna Nr 2 i Społeczna Nr 2
- Czwartek (22.04.2021), godz. 19.00: Szkoła Podstawowa Nr 2
- Piątek (23.04.2021), godz. 19.00: Szkoła Podstawowa Nr 31.

1 kwietnia br. rozpoczął się NARODOWY SPIS POWSZECHNY LUDNOŚCI I MIESZKAŃ 2021. Władze Miasta informują, że zostało także utworzone w Rzeszowie Gminne Biuro Spisowe dla tych, którzy nie będą mogli przeprowadzić spisu samodzielnie z wykorzystaniem własnego komputera. Szczegóły dotyczące spisu na plakacie.

SIOSTRY PREZENTKI prowadzą rekrutację do klas I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Rzeszowie. Szczegóły na stronie internetowej szkoły i na plakacie.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.