OGŁOSZENIA - II Niedziela Wielkanocna - 16 kwietnia 2023 r.

Dziś NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO i rozpoczęcie Tygodnia Miłosierdzia.
O 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, KORONKA do Miłosierdzia Bożego i adoracja do 17.00.
Składka mszalna przeznaczona na Caritas Diecezji Rzeszowskiej.
Dziś i w ciągu tygodnia można przynieść jako DAR MIŁOSIERDZIA skarbonki Caritas „Jałmużna wielkopostna”.

Dziś po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic z Róży Dwunastoletniego Pana Jezusa z Nazaretu.

Niedziela Miłosierdzia jest świętem patronalnym Caritas. Z tej okazji dziękujemy członkom naszego Parafialnego Zespołu Caritas oraz sympatykom za całoroczną bezinteresowną posługę charytatywną i zapraszamy wszystkich chętnych do przyłączenia się do Zespołu.

W poniedziałek na Mszę św. wieczorną o godz. 18.00 zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania (grupa starsza). Mszy św. będzie przewodniczył ks. dr Marian Czenczek, delegat księdza biskupa ds. bierzmowania dla naszego dekanatu.

W środę o godz. 17.30 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

W czwartek Msza św. wieczorna połączona ze śpiewem nieszporów.

W piątek całodzienna ADORACJA Najświętszego Sakramentu. KORONKA o 15.00.

W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 12.00 zapraszamy uczniów klas IV szkół podstawowych wraz z rodzicami. Po Mszy św. omówienie przygotowania dzieci do ROCZNICY Pierwszej Komunii Św.

W przyszłą niedzielę po Mszach św. wolontariusze będą prowadzić kwestę na rzecz Hospicjum przy ul. Poniatowskiego w Rzeszowie. Zbiórka będzie połączona z rozdawaniem żonkili.

W ramach rocznego Jerycha Modlitewnego przed jubileuszem 75-lecia naszej parafii prosimy o tygodniową straż modlitewną rejon: ul. Króla Stanisława Augusta blok 23.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.