OGŁOSZENIA - UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA - 26 listopada 2023 r.

Dziś w naszej Parafii przeżywamy ODPUST ku czci Chrystusa Króla Wszechświata.
Dziękujemy Panu Bogu za dar naszej wspólnoty parafialnej, która dzisiaj rozpoczyna Jubileusz 75-lecia swojego istnienia.
Suma odpustowa połączona z inauguracją ROKU JUBILEUSZOWGO pod przewodnictwem J.E. Ks. Biskupa Kazimierza Górnego po godz. 12.00.
Nie będzie Mszy św. o 13.30.

Dzisiaj po Mszach św. diecezjalna zbiórka do puszek na remont  Ośrodka Caritas w Myczkowcach, a przy wyjściu z kościoła można nabywać ŚWIECE CARITAS w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom (świece małe od 10 zł, duże – od 20 zł).

W Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, wypada święto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Uroczystości diecezjalne w Katedrze Rzeszowskiej.

W środę o 17.30 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

W czwartek święto św. Andrzeja Apostoła.

W tym tygodniu wypada I piątek i I sobota miesiąca.

W piątek całodzienna ADORACJA. SPOWIEDŹ od 17.00.

W sobotę NABOŻEŃSTWO WYNAGRADZAJĄCE ku czci Niepokalanego Serca NMP: o 17.00 adoracja i różaniec, a po Mszy św. błogosławieństwo matek oczekujących na narodzenie dziecka, modlitwy duchowej adopcji dziecka poczętego oraz o dar potomstwa.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.30 ZMIANA TAJEMNIC RÓŻAŃCOWYCH oraz przedpołudniowy dyżur Przyjaciół Seminarium Duchownego w Rzeszowie.

W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 13.30 zapraszamy kandydatów do bierzmowania z grupy młodszej wraz z rodzicami. Po Mszy św. spotkanie.

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy ADWENT.
RORATY będą w dni powszednie rano o godz. 6.30, a w niedziele procesja adwentowa z lampionami będzie na Mszach św. o godz. 12.00.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.